Info

 Zkontrolujte správně evidované Vaše objednávky v sekci kalendář akcí.

 

Pro pořadatele - dokumentace pro OSA v sekci Downloads.

Novinky

 

 

Svatební menu


Pro Váš první novomanželský taneček máme připraveny nádherné zaláskované písně dle výběru v seznamu skladeb nebo je možné připravit píseň na Vaše přání! 
např. Vyznání (P. Kolář), Ještě že tě lásko mám (P.Kolář), Každý mi tě lásko závidí (M.David), Nádherná (P.Novák), S tím bláznem si nic nezačínej (Rottrová, Bobek), láska na sto let (L.Vondráčková), Hallelujah (A.Burke), I will always love you (W.Huston) I cant help ... (E.Presley) aj.


Pro Vaše dědečky, babičky a pro milovníky písniček v lidovém tónu hrajeme polky, valčíky, walzy i tanga. V lehkém swingovém rytmu Vám připomeneme, známé české a světové evergreeny G. Milera, F. Sinatry, K. Hály, Suchého+Šlitra, E. Olmerové, O. Nového.
Milovníci společenských tanců jistě ocení skladby v rytmu – blues, jive, rumba, samba, charleston, chacha, rokenrol, foxtrot.

V přestávkách naší kapely můžeme přehrávat  Vaše oblíbené písně a hudební styly které nám dodáte přímo na produkci, ( USB, notebook).

Pro všechny dospěláky hrajeme v průběhu svatební hostiny české a světové populární písně od 60. let až po současné hity – podle chuti a nálady společnosti, pomalé, rychlé, nejrychlejší nebo jen zpívané s doprovodem harmoniky i na přání. (Vínečko bílé, Hradiště, Písnička česká, Sbohem galánečko aj.)