Nejbližší akce

12.12.2019
Kralupy n.Vl.-firemní akce

13.12.2019
Mělník-firemní akce

14.12.2019
Neratovice-soukromá akce

20.12.2019
Předboj-firemní akce

31.12.2019
Neratovice-Terasa

Info

Vážení pořadatelé, zkontrolujte správně evidované Vaše objednávky v sekci kalendář akcí.

 

Pro pořadatele  dokumentace pro OSA v sekci Downloads.

Novinky

Neváhejte a přijďte s námi strávit večery plné tance,hudby a dobré zábavy. 

 

 

Vítejte na stránkách kapely
Karyna Band
 
 

KA*RY*NA BAND

Produkce kapely je vhodná na maturitní a reprezentační plesy, firemní akce, městské slavnosti, koncerty a jiné akce s hudebním doprovodem.

                           Vystupujeme převážně ve středních Čechách a v Praze.


KApelu RYchlého NAsazení tvoří pětice kvalitních hudebníků a zpěváků s mnohaletou praxí. 

Michal Novozámský, klávesy,vocalZdeněk Pejcha, guitar,vocal, Josef Černý, drums,showBlanka Hrodková, vocal,percusseLenka Knechtlová, vocal,klávesy,percusse.

    
 


 

Kapela se zaměřuje na taneční hudbu s využitím současných nejlepších technických, efektových a nástrojových možností, aby reprodukce písní dosáhla originálního soundu žánrové pestrosti populární hudby.


Kvalitní rytmický základ, doplňený percussními nástroji, pestrá barva čtyřhlasých vokálů, hodnotné pěvecké výkony, brilantní nástrojová sóla a kompaktní zvuk kapely, zajištěný profesionální zvukovou aparatutou a zvukařem. Repertoár tvoří široké spektrum evergreenů, populárních písní a hitů, různých hudebních stylů od 60. let, oblíbenou populární hudbu českou a světovou 80. a 90.let, latinskoamerickou taneční hudbu a nejžhavější současné novinky v originálním provedení. Při produkci se aktuálně vybírají skladby podle typu akce, složení hostů, gradace zábavy a na přání pořádajících.

Zvuk, světla – profesionální ozvučení sálů a venkovních prostor všech velikostí. Světelné efekty na podiu během produkce. Zvukař zajišťuje kompletní servis ozvučení pódia a sálu - kapela, konference, hudba v přestávkách a vstupy dalších účinkujících.

V případě zájmu hraje kapela v menším obsazení: duo, trio, kvartet – malé sály, hotely, vinárny dle počtu hostů a finančních požadavků organizátorů.  

Konference - česky, anglicky, německy, francouzsky.
 

 

                  Na spolupráci s Vámi se těší  KA*RY*NA   B A N D